Kanlı İshal

gunestuana

merhaba arkadaşlar bu gün köpegimi dişari çikardim tesadüfen başka yavru köpek de vardı sahibi hiç sormadan direk yaklaştırdı oyun oynamaha başlayinca bende ayırmak istemedim 2 saat sonra köpegin kanlı ishal olduğunu ögrendim yani kanım dondu biliyorsunuz ki bulaşıcı viral bir enfeksiyon ne yapmalıyım alabileceğim bir önlem varmı yani bilemiyorum hiç birşey olmadan veterinere götürmek doğru olurmu size sormak kstedim

3 CEVAP

aslihan_e

Karma aşıları tam mı köpeğinizin?

Tabikide hemen veterinere götürün bu işin şakası yok ölğmcül bir hastalık veteriner in müdahilesi lazım hatta çok iyi bir veterinere götürmeniz gerekir aşı
İle alakası yok ilk olarak tedavi görüp hastalığı antibiyotik ile atlatması lazım ondan sonra koruma amaçlı karma aşısı yapılır ACİL VETERİNER HEKİMİNİN GÖRMESİ LAZIM !!!

Veterinerinizden rica edin hatta hemen arayın hemen müdahile edilmesi gerek yoksa çocuğunuzu kaybedebilşrisiniz mutlaka veterinere götürün