Kedim Çok Tüy Döküyor Biotin Hapını Nasıl Verirsem Farketmeden Yemiş Olur?

Kedim çok tüy döküyor,Çok seçici biotin hapını nasıl verirsem Farketmeden yemiş olur?

3 CEVAP

aslihan_e

Şuan tüy dökme mevsimi zaten, biotin dökümü durdurmaz. Sürekli tarayın.

Biotin vermem faydalı olur hangi şekilde versem farketmeden yemiş olur

Kitten13

Veteriner mi tavsiye etti biotin vermenizi¿ Tüy dökülmesi biotin eksikliğinden değil farklı bir sebepten olabilir, biotin verip geçmesini beklemek mantıksız. Veterinerinize danışın, mevsimsel bir durum olabilir taramaktan başka yapmanız gereken bişey yok belki de. Genel sağlığı için multivitamin kullanabilirsiniz. Direkt biotinden çözüm beklemeyin.