Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Melek12316

Merhaba pati dostları. 8 aylık scottish fold cinsi bir yavrum var. Mama konusunda çok seçici vetirener önerisi ile royal canin fit 32 mamasını kullanıyordum.geçen hafta kedimi kısırlaştırdın. Doğal olarakta kısır kedi maması önerisi gerekiyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Siz hangi manayı kullanıyorsunuz

3 CEVAP

Mslna01

Merhaba hayırlı olsun geçmiş olsun,biz felicia somonlu kısır mamayı kullanıyoruz kedim bayıldı sizde veteriner hekiminize danışarak bu mamayı alabilirsiniz kedim bayıldı çok sevdi☺️

Kitten13

Nature's Variety

songuladali81

royal canin ile devam edin bence.