Kedim Salon Sarmaşığı Yedi

senayrd0

Kedim salon sarmaşığı yemiş. Şu anlık zehirlendiğine dair bir belirti yok. Yiyeli bir buçuk saat oluyordur tahmini. Tuzlu su verdim, kusturmaya çalıştım kusmadı. Napmaliyim? En yakin veteriner çok uzak.

4 CEVAP

Emirrckr

Zehirli bir bitki mi bilmiyorum,
Eğer zehirliyse bence vakit kaybetmeden veterinere götürmeniz şart.
İhmale gelmez,tuzlu su veya geleneksel yoğurt verme yöntemleri işe yaramayabilir.

Mslna01

Gözetim altında tutun,kusma vs olursa veteriner hekime gidiniz

senayrd0

cevaplarınız icin tesekkur ederim. gözetim altinda tutuyorum. şu anlık hiçbir sıkıntı yok. herhangi bir belirti gosterirse veterinere gideceğim.

kedibabasi66

Kediniz size mesaj veriyor; Bana buğday çimi ver diyor.