Fiyat Performans Kedi Maması Önerirmisiniz...

Fiyat performans kedi maması önerirmisiniz...

13 CEVAP

Tolga_yay26

Kedinin yaşı ırkı ?

ırkı tekir 4 yaşında

Tuanaalsk

Hills öneririm

Hills denedik ama sevmedi maalesef

Mslna01

Kısır mı?
Kısır ise Felicia somonlu kısır mamayı alabilirsiniz fiyat performans ürünü gayetde güzel benim kedim de tekir çok sevdi

ROYAL CANIN ÖNERİYORUM 3 BRİTİSH 1 SCOTİSH OLMAKMÜZERE 4 ÇOCUK ANNESİYİM VE BEN ÇOĞU MAMYI DENEDİM ROYAL CANİN VETERİNER HEKİMİZİN ÖNERİSİ HEM ÇOK SEVEREK YİYPRLAR HEMDE SAĞLIK AÇISINDAN DA YÜY VE AĞIZ SAĞLIĞI AÇISONDAN DA MÜKEMMEL