Kedim Hastaa!

Kedim 3 gündür hasta veteriner gerekli aşıları iğneleri yaptı henüz yavaş yavaş su içiyor ama hala mama yemiyor veteriner bugünde yemezse yarın gerekeni yaparız dedi. Kedimi daha iyi hissettirecek ya da mama yemesini nasıl sağlarım. Önerisi olan var mı?

5 CEVAP

Mslna01

Kendiniz yedirmeniz gerekmektedir

Sukufe-Cici

Merhaba, benim kedimde ayni sekilde istahsizdi. Ayrica yerinden kalkmiyordu. Atesi vardi. Bir suru antibiyotik ve serum aldi. Ancak kan testi, biyo kimya, fcov ve rivalta testi yapildi. Fip teshisi %80 ihtimal ile konuldu. Bence hic geciktirmeyin. En azindan fcov yaptirin ve corona degeri sinirda mi degil mi bakin. Eger sinirdaysa hemen veteriner hekim ile duzenli bir calismaya baslayin. Sakaya gelmiyor. Ve çok maliyetli. Lutfen en kisa zamanda test ettirin

Sukufe-Cici

Kuru mama yemiyorsa tavuk suyunun icine kuru mamayi birakin 10 dk sonra cay kasigi ile ezip pure kivaminda verin. Benim kedim kuru mamayi reddediyordu ancak bu sekilde yedi

kedibabasi66

Kedimi daha iyi hissettirecek ya da mama yemesini nasıl sağlarım. Önerisi olan var mı?

  • Yoğurt

Ahudr

Kesinlikle Viyo recuperation bunun üzerine tanimiyorum enerjiside yükselir iştahıda açılır 👌