Kedimin Çişini Yaptığı Kısımda Siyah Bir Görüntü Oluşuyor

Benja

Kedimin çişini yaptığı kısımda fotoğrafta göründüğü üzere koyu, siyahımsı bir görüntü oluşuyor sürekli. Kan olup olmadığını bilmiyorum ama çişinde herhangi bir kan yok gördüğüm kadarıyla. Daha önce belediye veterinere götürmüştüm o da bir sorun görmemişti. Kedisi böyle bir durum yaşayan ve nedenini bilen var mı acaba?

https://hizliresim.com/oqhrp66

5 CEVAP

lwb

hiç sağlıklı durmuyor malesef acilen özel kliniğe götürmelisiniz, belediye vetlerinin ayrıntılı bir şekilde uğraşçağını düşünmüyorum ki görüntü hiç normal değil.

Hayır hiç normal değil kan olmuş. Ramses de kan işemişti kristalleşme olduğu için ben hiç anlamamıştım. Kedilerde sadece gözle bakarak anlaşılmıyor ben doktora dedim ki kumda kan falan yok. Yani tüyleri bulaşıktı böyle ama tüyleri siyah olduğu için hiç anlaşılmıyordu rengi kumda da renk değişikliği yoktu. Sonra bir idrar örneği aldılar kıpkırmızı.

akbas1

Normal

suzik

Vete götürdünüz mü? Sizin posttan sonra bizimkini kontrol edeyim dedim. Benim kedimin de vajina kısmında turuncu lekeler var, ama çişini yaptıktan sonra temizlemediği için leke olduğunu düşünüyorum, yine de götüreceğim belki kristalleşmedir.

Cennet29

Belediye veterineri ne anlar. Normal veterinere götürün geç olmadan. Bu görüntü sadece problemli kedilerde oluyo