Miyavlayarak Isırıyor

Gofret23

Yavru kedim kardeşimi miyavlayarak ısırıyor biz yanına gidiyoruz bize hiçbir şey yapmıyor sakinleşiyor takmış gibi tekrar kardeşimi buluyor ve ısırıyor sebebi ne olabilir

5 CEVAP

Mslna01

Acaba kardesiniz onu çok mu rahatsız ediyor tehdit ediyor yada sinir ediyor o yüzden de takmış olabilir

Gofret23

Yani onunla güzel oyun oynadığı zamanlarda oluyor ama bilemiyorum ikiside çocuk düzgün cevap alamiyorum sadece bildiğim kardeşim ona zarar vermez belki sadece onu sıkıştırarak sever bu sebeb olur mu ?

Gofret23

Yani onunla güzel oyun oynadığı zamanlarda oluyor ama bilemiyorum ikiside çocuk düzgün cevap alamiyorum sadece bildiğim kardeşim ona zarar vermez belki sadece onu sıkıştırarak sever bu sebeb olur mu ?

Mslna01

Evet olabilir çok fazla hırpalayarak sıkıştırıp huzurusz ederse de olabilir

Emirrckr

Yavru bir kedi,
Kardeşiniz de anladığım kadarıyla henüz çocuk.
Kardeşiniz sıkıştırarak seviyorsa ondan rahatsız olmuş olabilir.
Veya bir başka ihtimal oyuna çağırıyor da olabilir.
Isırmanın dozu önemli burada,
Yoksa yavru kediler,kendi aralarında da mesela kardeş kardeşe birbirlerini ısırıp oyun oynarlar.
Kardeşiniz de yaşı küçük olduğundan evde onu benimsemiş olabilir belki kediniz :))
Ama can acıtacak,kan çıkaracak kadar ısırıyorsa kedinizin istemediği bir şeyler var demektir.