Uygun Fiyatlı Mama Önerisi

Sarmanov

Kedilerim için uygun fiyatlı mama önerisinde bulunabilir misiniz? Lavital kullanıyoruz şuan severek yiyorlar ama içeriğinin iyi olmadığını gördüm birkaç yerde o yüzden değiştirmek istiyorum. Kedilerim 1 buçuk yaşındalar. Biri kısır diğeri değil. Kısır olan için kısır olan kedilere özel mama, diğeri için de kısır olmayanlar için mama önerisi istiyorum. Ama Royal Canin, ND gibi pahalı mamaları almaya gücüm yetmez o yüzden uygun fiyatlı öneriler bekliyorum

7 CEVAP

Tolga_yay26

Merhaba Enjoyu sokaktaki kediler bile yemiyor size önerim hills hem premium mama hem uygun

Emirrckr

Bir ev kedisi için çok alt segmente düşülmemeli bence,
Yanlış anlaşılmasın,keşke gücümüz yetse sokak canlarını da kaliteli mamalarla besleyebilsek ama önceliğimiz haliyle kendi kedilerimiz oluyor.
Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi Hill’s iyi bir seçenek olabilir.
Üstelik gönlünüz de rahat olur verirken.
Hill’s,RC,Pro Plan son güncel fiyatlarını bilmiyorum ama birbirine yakın mamalar.
Hill’s bunlar arasında içerik olarak biraz daha öne çıkar.O yüzden tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz.

enjoy ve reflex bunlar iyi gayet

Conq1453

Brit içerik olarak önerebileceğim bir marka ancak çok ishal problemi yaşatıığına dair yorumlar var. ben ishalden çok kötü koku problemi yaşadım. Şu an vterinerin de önerisi ile hills kullanıyorum kalan brit'i de toplam ölçeğin 3 te 1 i ni oluşturacak kadar karıştıtıyorum gayet memnunuz hills fiyatı da bulunduğu segmente göre iyi sayılabilecek bir marka

basakttt

nd, hills vs alamıyosanız verebileceğiniz en iyi mamalardan biri lavital bence zaten

Mslna01

Felicia alabilirsiniz

Unique deneyebilirsiniz