Royal Canın Dışında Seçici Köpek Maması Var Mı?

benim oğlum biraz cins her mamayı beğenip yemiyor royal canin exigent mini yetişkin yaş köpek mamasını yedi kurusunuda yermi bilmiyorum ama alıncak gibi değil 3 kg 1000 tl civarında royal canın dışında seçici köpek maması var mı?

2 CEVAP

Lunaspera

Küçük ırk için en iyi brit care sensitive kullanabilirsiniz kuru mama olarak hem bayılıyorlar hem de içerik olarak küçük ırklara ideal

Bende brit care tavsiye ederim. Bizimki de cok mama seciyordu royalden gecis yaptık harika bir mama icerigi de guzel.