Kedim Yaş Mamadan Nefret Ediyor

Coconutbey

Kedim yaş mama yemiyor hep üzerini kapatma hareketi yapıyor neden sevmiyor olabilir ?

4 CEVAP

Mslna01

Hangi mamayı kullanıyorsunuz

Coconutbey

Her markayı denedim diyebilirim taneli püreli hiç sevmiyor

ssedef28

evde siz tavuk balkabağı haşlayıp su ekleyip blenderdan geçirip verseniz sıvı ödül maması kıvamında olur belki yer hem çok daha sağlıklı. onu da yemezse parmağınıza nohut tanesi kadar alın ağzını açıp damağına yapıştırın mamayı tadını aldıktan sonra sevip kendisi yiyebilir. ben kedime yeni bir şey aldığımda yemeyince ağzına kendim koyuyorum ondan sonra kendisi yemeye başlıyor :D

Kitten13

Kedi çorbası deneyebilirsiniz. Benim kedim de yaş mama yemeyi bırakmıştı. Şuan tek sevdiği moochie konserve kedi çorbası.