Hatay Sokak Hayvanları

Semgy

Merhaba hatay arsuzda sokak hayvanlarına bakıyorum buradaki yikimlardan dolayı sokak hayvanları yiyecek bulamiyor yaşamları giderek zorlaşıyor lütfen mama desteğine ihtiyacım var ,tek ricam mama gönderir misiniz

4 CEVAP

Dann

Bu ara belediyeler sokak hayvanlarını seçim propagandası yapıyorlar, ben de İskenderun’da yaşıyorum maalesef çok fazla sokak hayvanı var kontrolsüz şekilde artmaya da devam ediyorlar. Aynı bölgede olduğumuz için biliyorum Belen Bld. Başk. Adaylarından biri çözüm için iyi vaatleri vardı, bu ara partilere veya adaylara gidebilseniz bunu propaganda fırsatı olarak değerlendirirlerde hayvanların işlerine yarar. maddi olarak yardımcı olmak isterdim ama. Maalesef altından kalkamayacağımız bir ağırlık bu;( hem konu güncel kalsın hem de belki işe yarar diye yazıyorum.

Semgy

Teşekkür ederim bende çok adayla görüştüm hatta hatay mv ile görüştüm mama istedim bir paket dahi alan olmadı yavru kedilerim var sahiplenmek isteyen olursa bana ulsairmsnz çok sevinirim, iskenderun da nerede besleme yapıyorsunuz 🙏

Dann

Evde bakım veteriner ücretleri bu kadar yüksekken kimsenin cesaret edebileceği şeyler değil maalesef sahiplenmek. ekonomik olarak epey zorluyor ilk yıl maliyetleri. aşılar, malzemeler, kısırlaştırma , mama fiyatları derken kimse girişmiyor bu işlere artık. ve bu mevsimde her yerde hamile kediler var=( ben isteyen bir arkadaşım olursa size ulaşırım. ben genelde çalıştığım yerdeki kedileri beslemeye çalıyorum.

siyasiler fotoğraflarla show yapamadıkları hiç bir işe yaramıyorlar onuda görmüş olduk =(

Semgy

Kesinlikle öyle bende kısır 6aylik erkek kedi var,guvenilir kişilere verebilirim zaten, teşekkürler kolay gelsin