Kedimin Tüy Renkleri

BOZKURT55

Merhaba kedim şuan 6 ayına giriyor tüyleri benekli ve çizgili koyuluk var sebebi nedir acaba ?

6 CEVAP

BOZKURT55

Kedim gri tenk british fotoğraf atılmadı sisteme normalde yükşemiştim anlayan birisi yok mu acaba ?

Busragoksoy

farklı bir cins ile kırma olabilir scottish kedim vardı gri renkte tekirle kırma olduğunu söylemişti veteriner. Desenlerinden dolayı

BOZKURT55

Peki resmi varmı kedinin aynı mı desenleri en azından bileyim ben kediyi alırken ırk garantili dediler ona göre görüşeceğim aldığım kişiyle

kedibabasi66

Bozkurt kediyi nerden kaça alıyorsun bilgi verir misin?

Emirrckr

Cins kedilerin hatta sadece cins değil genel her kedide ama cins kedilerde daha belirgin olmak üzere yavruluktan yetişkinliğe geçerken tüy renklerinde ve desenlerinde değişimler yaşanabiliyor.
Yakınımda beyaz british almıştı,büyüdükçe gri tonları giderek arttı mesela.
Şu an öyle bembeyaz bir kedi değil.

BOZKURT55

Peki Emir bey bu neden oluyor bilginiz varmı acaba kedimi seviyorum önemli ddğil neyle çifleşmiş tekir mi değil mi ama insan Merak ediyor anlarmısınız resmimi görseniz