Ankara Cinsi Kedim Çok Tüy Dönüyor Ne Yapmalıyım?

Veterinere götürdük vitamin verdi vitamini yemeklerine karıştırıp veriyoruz internetten baktık yumurta verin yazıyordu yumurta da verdik ama hiç bir işe yaramadı.

4 CEVAP

Aysetaha

Furminatör tarakla dökülücek olan tüylerin %80 i gidiyo yine tüy döküyo ama oldukça az tavsiye ederim

riuhole

mevsim dönüşü olduğu için kedinizin tüy dökmesi çok normal azaltmak için yapabilecekleriniz ek vitamin vermek, tavuk içerikli değil de balık/et içerikli mamalar kullanmak ve günlük düzenli taramak olabilir.

Teşekkürler

Scot

Vetosikin diye bir ilac var onu oneren cok baya azltiyormus.ama biraz fiyatli bi arastirin isterseniz