Tüy Toplayıcı Rulo Vs Elektrik Süpürgesi

kedibabasi66

Anket

Tüy toplayıcı rulo
(0 oy)
Elektrik süpürgesi
(1 oy)
Diğer - yorumda belirtiniz
(1 oy)
Toplam (2 oy)

Tüy toplayıcı ya da elektrik süpürgesi kullananlar tüyleri toplama konusunda hangisi sizce daha etkili ve daha ekonomik? Ya da başka çözümleri olan ? Buna ilkel yöntemlerde dahil olabilir.

6 CEVAP

ssedef28

tüy toplayıcı ruloyu dışarı çıkarken üzerimizdeki tüyleri almak için kullanıyoruz biz elektrikli süpürgeyle kıyafetlerdeki tüyleri çekmek pek hijyenik değil :D rulo da çok gerekli bişey değil elinizi ıslatıp üzerinize sürünce tüyler elinize geliyor zaten uğraşmak istemiyorsanız ruloyla halledersiniz. elektrikli süpürgeyle evdeki bütün tüyleri toplarsınız. bir de süpürge artık iyice halıyla birleşen tüyleri bazen çekmiyor onun için sert fırçalar var metal tarak gibi bütün tüyleri topluyor

Ahudr

Ben koli bandi kulllaniyorum :) kochlerin kedi süpürgesine de kedinin cigere baktigi gibi bakiyorum onunla taranan kedilerde tüy sorunu kalmaz muhtemelen imkani olan herkes almalı bence

kedibabasi66

Ben de koli bandını tek kullanan benim sanıyordum :) aç yapıştır çek biraz zahmetli oluyor ama toz bile bırakmıyor :) bi ara bant yutmaktan nefes almakta zorlanıyordum artık kağıt makasla kesiyorum :)
Kedi süpürgesi iyi fikir aslında

Ahudr

Valla rulolar cabuk bitiyo ve pahaliya patliyo koli bandı candır :).Ve evet o supurgeler gercekten hayat kurtarir 👌

kedibabasi66

Ben dışarı çıkarken farklı elbise giyiyorum o yüzden ruloyu sırf elbise için almama gerek yok. Pamuklu elbiselerdeki tüyleri rulo iyi almıyor. Ya da benim aldığım rulo iyi olmayabilir.

kedibabasi66

Koli bandı POLYTAPE markadan daha iyisi var mı bildiğiniz:)