2. Kedi Hakkında

Coconutbey

Merhaba herkese yaklaşık 1,5 yaşında kısır erkek kedim var. Artık kararımı verdim 2. Kediyi sahipleniyorum yavru dişi kedi annesinden ayrılmış sokağımızdaki bakkal bakıyordu biz sahiplenmeye karar verdik. İlk olarak neler yapmalıyım nedense çok heyecanlıyım 2. Kedi ile nasıl olur kedim nasıl alışır kardeşine ☺️ önerilerinşze açığım teşekkür ederim 🙏

1 CEVAP

Ezgi271

Benim 3 kedim var. Hepsi bir yasinda kucukken birbirlerine alistirdim. O zamanlar ben cok evhamliydim . Cok az kavga etseler bile ayiriyordum ya da bazen baska odalara koyuyordum bir kac saatligine. Benim yaptigim gibi yapmayin. Birbirlerini gercekten yaralamadiklari surece kavga etselerde ayirmayin. Oyle oyle alisiyorlar birbirlerini. Ve yas mama odul mamasi gibi seyler verirken ikisini yakinlastirin. Benimkiler ilk onceler birbirine hic yaklasmiyorlardi ama mama yerken yan yana geliyorlardi. Ve uyurken eger birbirinden cok uzak degilse birini yavasca alip digerinin yanina koyabilirsin. Ben bir kac kere oyle yaptim ise yariyor. Benim 3. Kedim geldiginde birbirlerinin burnunh kanatcak kadar kavga ediyorlardi ama 3 ay bu zorlu sureden sonra suan cooook ykinlar. Birlikte uyuyorlar . Yani basta zorlayabilir ama sonradan mutlaka alisirlar.

Bu arada kiskanclik konusu var . Basta kiskanabilir. O yuzden evde olan kedine de bu surede ekstra sevgi vermelisin.