Kedimin Derisinin Altında Sertlik Var

Arda-

merhabalar 2 aylık kedimin sol ön ayağının hemen arkasında kaburga kısmında dersinin altında 3 cmlik ince uzun bir sertlik var, sebebi nedir acaba bilen var mı

2 CEVAP

Sukufe-Cici

Merhaba, hic bekletmeyin lutfen hemen test ettirin. Fip olabilir. Bizim sol arka bacakla gobek arasindaydi. Ikinci bir ihtimal ise dusmeye, carpmaya bagli olusabiliyor. Ancak ihtimallere takilmadan test ettirmek en hizli cozum olacak.

Sukufe-Cici

Enfeksiyon toplanmista olabilir siz baktirin ultrason, rontgenle bakip diger testlere karar verirler