Purina One Kısır Kedi Maması İyi Mi

selinay41

1 yıldır kedim bunu yiyor secici de içeriği nasıl bilmiyorum bu fiyattan başka kaliteli mama ne alabilirim felicia bonacibo lavital ve obivan yemiyor

5 CEVAP

Simurg1queen

Merhabalar fiyat performans açısından bakıyorsanız bile söylediğiniz hiç bir mamayı tavsiye etmem çünkü en önemlisi sağlıkları lütfen daha iyi araştırın uzun vadede büyük sağlık problemleri yaşama riskini en aza indirin.. Bebekliğinden ergenliğine kadar hill's kullandım fiyat performansı açısından mama değişikliği yaptım ancak yaptığım her mamada daha farklı bir sağlık sorununu kısa zamanda gözlemleyerek şükürler olsun ki fark ettim bu yüzden tekrar hill's dönüş yaptım ve çok memnunum.. Lütfen sizlerde yaşadığımız sorunları yaşamamanız için para kazanılıyor ama sağlık çok zor bu yüzden bunu göz önüne alarak iyi bir marka tercihi yapmanızı önemle tavsiye ediyorum..

Anatolian
Optimeal
Exclusion deneyebilirsiniz ama purina one bizde merak ediyoruz deneyeceğiz

Cemalchief

Eh proplanın bir tık altı mama, cok iyi oldugu soylenemez

Optimeal
Sanabelle deneyebilirsiniz

selinay41

Güncel