Kedim Tuvaletini Yaparken Aniden Koşup Kaçıyor

Tolga_yay26

Merhabalar ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum Kedim tuvaletini yaparken aniden koşup kaçıyor sanki birşeyden korkmuş gibi acayip şekilde patinaj yaparak tuvaletinden 10 15 metre uzağa fırlaması saniyeler içinde oluyor neden böyle birşey yapıyor anlamadım

3 CEVAP

gamzegumus1

Bu durum tamamen normal. Kediler vahşi doğada yakalanmamak için tuvaleti yaptıktan sonra direkt olarak kokudan uzaklaşmaya çalışıyorlar. Endişe edecek bir şey yok.

kedibabasi66

Çişini yaptıktan sonra kaçıyorsa normal. Bizimkide öyle.
Çişini yapamadan kaçıyorsa normal değil. Kontrol etmelisiniz kristalleşme falan var mı diye.

duman2707

Yaptıktan sonra kaçma benim erkek kedilerimde de bazen oluyor
Dişi kedilerimde yok onlar usul usul halledip çıkarlar