Kısırlaştırılan Erkek Kedi Agrasifleşti

ecgut

Sokaktan 6 aylıkken sahiplendiğim şuan 10 aylık olan miniğim çok uslu sakin kucağımdan inmeyen kendini saatlerce okşatan bir erkekti taki geçen hafta kısırlaştırana kadar şuan resmen sevdirmeyi bırakın direk ısırmaya çalışıyor aynı odada bile durmuyor hep başka yerlerde uyuyor düzeni hiç değişmedi enerjisini atsın diye hergün oyunda oynuyorum ama psikolojisinimi bozduk diyede üzülüyorum hormonlardanmı geçermi herkes kısırlaştır uysallaşıyor çok rahat edersin diyorlardı ama miniğim tam tersi karaktere büründü zaman tanıyon diyorlar ama bu süreçte rahatlatmak için ne yapsam ve nasıl normale döner yada ne kadar beklemeliyim bilemedim😔bilgisi olanlar yönlendirirse sevinirim.

2 CEVAP

kedibabasi66

Gelişimini tamamlamadan yaşına girmeden bu aceleniz neden ? Herkes dediğiniz kişileri dinleyip hata yaptınız.

HaydutveNazli

gayet iyi yapmışsınız biz veteriner hekimlerden iyi bilemeyiz, size kendini sevdirme nedeni zaten yoğun hormonlarıydı belli bir süre sonra yaşına girince iyice sakinleşir