İç Dis Parazit Ne Sıklıkla

Tuanaalsk

Merhaba arkadaşlar iç dış paraziti şuana kadar 2 ayda bir hiç kacirmadan yaptırdım ama burda birkac kötü yorum gördüm karaciğeri yoruyor gibi siz ne sıklıkla yaptırıyorsunuz bu arada kedim hiç dışarı çıkmıyor hep evde ama ayakkabiliga girmeyi seviyor

5 CEVAP

Mslna01

Kedi dışarı çıkmıyor olsa bile biz dışarıdan eve getirebiliriz o yüzden 2 ayda bir devamlı yapılmalı

KimJeongguk

Bebekliğinden beri ilk yıl veterinerde diğer yıllar evde kendim yapmak üzere 3 ay aralıklarla yaptık hiç bir sorunumuzda olmadı.

Düzenli bazda 3 ayda bir yapılmalı

Ben 2 ayda bir yaptırıyorum 2 aydan sonra korumasını gideriyor 2 ayda bir en sağlıklısı zaten hekiminiz çocuğumuzun kilosuna ve değerlerine göre yeteri miktarda verdiği için zararı olmaz

ilaydacakir

2 ayda bir deniyor ama ben 3 ayda bir yaptırıyorum. Yazın iki aya düşürüyorum yine