Yolda Yavru Köpek Buldum

Fbt90

Daha çok küçük biz sulandırılmıs süt ve yoğurt verdik hepsini yedi ama yürüyüşü bir değişik hep poposunu yere sürterek yürüyo ve acı çekiyomuş gibi sesler çıkarıyor ne yapçam bilmiyorum acaba belediyeyi mi çağırsam diye düşünüyorum ama barınak bana kötü fikirmiş gibi geliyo bahçede bir tane daha köpek var ve bu yavruyu görünce çok kötü hirliyo ve havlyo bişey yapcak diye bahceyede çikaramiyom bodrum katta kalıyo ve bu arada köpek bitli acaba bulduğumuz yeremi bırakzak belki annesi vardīr? Ne yapmam lazım sizce?

4 CEVAP

aleynapul

bence barınak en olağan seçenek şuan bulunduğunuz konumda yada maddi durumunuz müsaitse size yakın bir veteriner hekime götürün ve tedavi ettirin biliyorsunuz birsürü hayvan sever var instagramdanda diğer mecraalardanda ulaşıp bu yavruya bir geçici yuva belki kalıcı yuva bulabilirsiniz bu en iyi seçenek aldığınız yere bırakmayın lütfen arabalar insanlar ve diğer yetişkin hayvanlar bu yavru için bir tehtit unsuru hayvansever sokak hayvanlarına hizmet veren derneklerede götürebilirsiniz

Fbt90

Sagolun bugün veterinere götürmeyi düşünüyoruz sahiplenme ilanida verdim olmadı barığa bırakacağım :)

Fbt90

Sagolun bugün veterinere götürmeyi düşünüyoruz sahiplenme ilanida verdim olmadı barığa bırakacağım :)

felishuman

Barınağa bırakmayın:/ aleynapulun dediği gibi instagramdaki hayvanseverlerle iletişime geçin illaki yuva bulunur