Kedimin Irkı Nedir ?

BOZKURT55

Merhaba 3 aylıkken sahiplendiğim kedi ırkı nedir ? Üzerinde belli çizgiler koyulukluklar var bilgisi olan yazabilir mi

8 CEVAP

Ahudr

russian blue sanki :)

MonikaveTori

Her kedinin desenleri oluyor. Siyah kedilerde bile hafif belirginlikler oluyor normal bir şey yani cinsle alakalı bir durum değil. Scottish straight blue cinsi bence. Sağlıklı ömrü olsun.

songuladali81

scotish fold kırık kulak. ;)

BOZKURT55

https://hizliresim.com/mpb8tyu
https://hizliresim.com/ax15njk

Resimde kuyruklarındanda belli çizgiler üzerinde gövdede de var bu arada russian blue ilkkez duydum baktım evet andırıyor sağolun

BOZKURT55

Teşekkür ederim hocam tüm canlarımız sağlıklı olsun inşallah. Fakat bir sorum olacak scotish dediniz ama scotishler kırık kulak olmuyor mu ?

BOZKURT55

Teşekkür ederim hocam tüm canlarımız sağlıklı olsun inşallah. Fakat bir sorum olacak scotish dediniz ama scotishler kırık kulak olmuyor mu ?

BOZKURT55

Sayenizde bir şey öğrendim :) demek veterinerimde birşey bilmiyormuş:)

BOZKURT55

Peki sahiplendiğim kişi demişti ki blue point gen taşıyıcılı bu ne demek oluyor