Kaliteli İçeriği Temiz Yaş Mama Önerileriniz?

MonikaveTori

Kedilerinizin severek yediği ve ayriyeten içeriği temiz ve kaliteli yaş mama önerilerinizi bekliyorum. Genellikle nutri feline almaya çalışıyorum ancak kedilerimden birisine çoğu çeşidini denetmeme rağmen bir türlü beğendiremedim. Kedilerimin hepsi kısır ancak yaş mamada genellikle yetişkin olanından alıyorum. Royal canin sterilised denedim nutriyi yemeyen kedim ona bayılıyor. Royal canin sterilised yaş mamanın içeriğini beğeniyor musunuz?

4 CEVAP

theyusra

royal canin, hills gibi markaların yaş mamalarında şeker var o yüzden beğeniyorlar. gerekmedikçe almanızı önermem. bütçenize göre schesir, gimcat, mera, bozita, n&d, me-o, animonda, kit cat ve reflex plus bakabilirsiniz. önemli olan içeriğinin görünür olması. schesir ve herhangi bir markayı kıyasladığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız, kalitesiz mamalar genelde bulamaç gibi oluyor malesef.

Mslna01

Felicia yada meo öneriyorum diğerlerine göre temiz içerikliler kendi kedinizin damak zevkine göre seçebilirsiniz

kimyonesra

Schesir, acana, gourmet

ssedef28

gourmet sağlıklı değil mlsf jöleli olan hiçbir yaş mama sağlıklı değil. theyusranın yazdıklarına ek olarak nutri feline de iyidir