Schesir Kuru Mama?

duman2707

Tesadüfen Schesir in sitesine denk geldim inceledim
Daha birçok yaş mama serisi,ödül mamaları falan varmış ve en önemlisi de kuru maması
Kedilerim yaş mamalarına bayılıyor kuru mamasına da aslında şans vermek isterim ama Türkiye de sanırım çok nadir bulunuyor
Kullanabilen var mı acaba aramızda?
Ve içeriği ne kadar iyidir?
Orijen ile kıyaslanabilir mi?

4 CEVAP

theyusra

schesir her zaman iyidir ama kuru mamalarını turkiyede hiç görmedim ben, güvenilir bir yer olduğuna emin misiniz?

Fistikpasa

Schesirin kuru mamasi kaliteli değil yaş mamaları iyi. Yurtdışında yaşıyorum iyi sanıp aldım bende içeriğine de çok dikkat etmemiştim sizde internetten bakabilirsiniz kesinlikle kaliteli değil içeriği

duman2707

Aslında bende görmedim Google da aratınca bi site çıktı ama elbette güvenilir mi bilemiyorum
Onun dışında zaten evet hiçbir yerde yok maalesef

Emirrckr

Kuru maması Türkiye’de hiç yok diye biliyorum.
Site güvenilir olmayabilir.
Yaş mama olarak evet yurtdışında çok fazla çeşitliliği var Schesir’in.
Bazen ülkemizde de bazı sitelerde değişik serilerini görüyorum ama stoklar az olduğundan hızla tükeniyor.
Kuru maması hakkında içerik bilgim yok.
Ama şayet mükemmel olsa yurtdışında da ön planda bir mama olurdu değil mi?
Orijen’le kıyaslanmaz diye tahmin ediyorum.