%100 Tozsuz Kedi Kumu Arıyorum Acil

Duygutum

Merhabalar kronik hastalığı olan hassas bir kedim var. Gözleri sürekli akıyor. Özellikle Kum tozundan gözleri şişiyor ve göz çevresi yara oluyor. Hapşırıyor. Feles ve Bastet kedi kumularını 1 senedir kullanıyorduk.. Fakat son bir aydır orjinal ürün bulamıyorum çıldırıcam.. Daha önce aldığım satıcılardan aldım.. içlerinden gri tozlu ince bentonit kum çıkıyor. Önceden açık kahve tozsuz yuvarlak tanecikliydi. Firmalara yazsam da dönüş alamıyorum. Güvenilir sitelerden aldığım halde eski kumları bulamıyorum. Bu sitedeki de malesef farklı çıktı.. karton kutu oldugu için içini göremiyoruz açınca da iade olmuyor artık para da dayanmıyor. 2 köpek 10 kedi yıkılmış durumdayım. Orjinal ürünü ya da müadilini nerden bulabilirim. %100 Tozsuz kum kullanan hassas kedisi olanların tecrübesine çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olur musunuz 🙏

17 CEVAP

basakttt

ever clean pahalı ama daha iyisi asla yok, ben total cover ve naturally'den cok memnun kaldım

Lluvia

Toi-moi kedi kumu. Neredeyse sıfır toz topaklanması çok iyi şiddetle öneririm