Veterinerimin Royal Canin Kötü Pro Performance Kullan Diye Israrı?

MerliNur

Merhaba arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. 2 Yaş erkek British shorthair kedim var 3 aylıktan beri Royal Canin mama kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Bugün veterinere gittiğimde Royal Canin’in içeriği çok kötü bizde Pro Performance var klinik onaylı tek mama vs diye sanki pazarlamacı gibi mama övdü ondan alıp kullanın diye ısrar etti. Ben Rc’nin kötü olduğunu hiç duymadım içeriğini de açıkçası pek anlamadım neye dikkat etmemiz gerektiğini bilmiyorum Ankara’da ki veterinerimiz RC önerdiği için başlamıştım kaliteli olduğunu düşünüyordum aklıma takıldı yanıtlarsanız çok memnun olurum.

8 CEVAP

Mslna01

Belli ki dediğiniz gibi satmak için yapmış her mamada küsur vardır dört dörtlük bir mama tabi k yoktur herhangi bir sorun yoksa kullandığınız mamaya devam ediniz madem içerisine güveniyorsunuz

Mslna01

Ama şöyle söyleyimroyal canin den de daha iyi mamalar mevcuttur tabi ki

songuladali81

9 Şubatta dişi kedimi kısırlaştırdım. Bugün 8 aylık. Operasyon sonrası veterinerim royal canin neutered satiety balance verdi. ;)

songuladali81

Royal Canin çok kaliteli bir mama bence. Biz 40 günlükten itibaren kullanıyoruz. Tüyler çok parlak ve döküm sadece taradığım zaman tarağa gelen. O da çok az.

Cemalchief

Böyle mama öneren vet genelde ticari amaçlı, ben bu güne kadar vet tavsiyesi ile mama almadım sadece vet serisi onerdi onu almistim onun haricinde siz kesfedin hangisi iyi geliyor hangisi guzel yapiyor kedinizi ve saglikli

theyusra

mama konusunda hiçbir zaman tek bir markaya bağımlı kalmak doğru değildir. rotasyon önemli. ama royal canin ve pro performance dan çok daha kaliteli mamalar var.

MerliNur

Hangi mama daha iyi acaba söylerseniz çok memnun olurum

MerliNur

Veteriner işkillendirdi beni de durduğum yerde çok teşekkür ederim yanıt verdiğiniz için