Kedi Malt Onerisi

tyana_k

İçeriği temiz uygun fiyatli malt önerebilir misiniz. Bir de crocus markası hakkında bilgisi olan var mı

5 CEVAP

HaydutveNazli

benim kedim çok seçici bu yüzden sadece beaphar kullanıyor ama eğer seçici olmasaydı vets plus alırdım

Mslna01

Vets plus öneririm içeriği temiz

tyana_k

Teşekkürler. Vets plus ı bende biliyorum içeriği güzel ama daha uygun fiyatli bir sey arıyorum aslında.

Sznyll

biofeline, zoovital, beapher, spectrum, dr.clauder,

Simurg1queen

Merhabalar beapher ve vet's plus denedim hem ıslak mamasına karıştırarak hem patisine sürerek ama kesinlikle kedim yemedi ıslak mamasına dokunmadı patisini temizlemek yerine sallayarak atmaya çalıştı..
o yüzden gimcat Malt kullanıyorum yıllardır memnunum tüpten bile severek tüketiyor 🐱