4 Yaşında Scottish Kedi İçin Mama Tavsiyesi

bilgen325

Arkadaşlar merhaba, bir tanıdığımda Scottish fold cinsi erkek, kısır 4 Yaşında bir bebis var. Bebiş hem çok tüy döküyor, hem de birazcık kilolu. Bu bebis şu an spectrum low grain somonlu kullanıyor ancak ben içeriğini pek beğenmedim ve ailesi de başka mamaya geçmek istiyor.

Ben kendi kedim için n&d kullanıyorum ve tüy dökmesi çok az ancak Scottish türü için ağır gelir diye bir endişem var, hem kedi hareketsiz bir kedi hem de birazcık kilolu bir kedi...
Bu süreçte royal canin british veya tüy sağlığı için olan mamalara da baktım ancak tam karar veremedim. Hem kendi sağlığı hem de tüy sağlığı için, tüy dökmesini azaltacak mama arıyorum. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum

4 CEVAP

Palyaco

Nd tropkal onun için en iyisi

Nd çok tüy döküyor ben nd kullanıyordum royal cAnin e geçtik tüy dökümünde %85 azalma oldu çok memnunum tavsiye ederim benimde hem scotish hem british kedilerim var ama nd ve acana çok tüy döktü ve tanıdıklarım da var nd kullanan onların çocukları da yumak yumak tüy dökümü sorunu yaşıyırkar onlarda royal canin e başladı onlarda aynı şekilde memnun kaldılar

theyusra

kedi ırkıyla alakası yok her kedi her mamayı yiyebilir. içeriği güzel olan mamaları dönüşümlü kullanmak en mantıklısı ve hakkında en az şikayet olan mamalar nature's variety ve mera.

Optimeal
Anatolian
Exclusion
Sanabelle deneyebilirsiniz