Kedim İğne Yutmuş Dışkısında Çıkarttı

Tarhanik

Bizim minik çekmece açmayı öğrenmiş. İğne kutusunu dağıtmış. Ucunda ip olan bir iğne yutmuş. Bu sabah dışkısında iğneyi ve ucunda takılı olan ipi buldum tesadüfen. Veteriner hekimimiz röntgenle başka var mı bakacak ama bağırsaklara vs bir zarar vermişmidir bulmanın yolu yok dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

1 CEVAP

songuladali81

Çok şükür ki çıkmış. Ama yine bir veto ya kontrol amaçlı gidin. Yırtılma kanama filan var mı diye bi baksınlar.