Köpeğimin Karnı Gurulduyor Ve Kusuyor ?

Busegulsenn

merhaba. köpeğimin bu sabah karnı gurulduyordu tuvalete çıkarttım küçük tuvaletini yaptı ve sonra ot yemeye başladı. eve geldik. sonrasnda annem tuvalete çıkarttı. bu seferde ot yiyip sarı bi şekilde kusmuş. iç parazitini vermemiştim. acaba parazitmidir ? ve ne yapmam gerek ?

2 CEVAP

MinelG

Bence birbirimize karşı sakin cevaplar vermeliyiz.Endişelenip soluğu bazen burada alabiliyoruz :) Kustuğunda parazit olduğunda sanırım onları görebiliyorsunuz.Ya da parazit en basitinden dışkısından çıkar.Evde bakıyorsanız çiğ bir şey yemediği sürece parazit çok fazla olmaz.Ama kusması tehlikeli bir durum devam ederse veterinere götürün.Geçmiş olsun :(

Busegulsenn

Hani sizde evinizde bi can besliyorsunuz bellki sizde bu durumu yaşamışsınızdır diye sordum efendim. ayrıca düzgünce sorulan bir soruyu düzgünce insancada cevaplanabilir. bence siz önce buralarda baba kesilceğinize barınaktan o istedğiniz cocker spaniel ırk olan cana bakmak yerine sevgiye muthaç o kadar can var onlara bi bakın derim. aklınıza güzel düşünceler içinize merhamet dilinize saygı dilerim.