Mama Değişikliği

Ehmelf

4aylık british kedim var advance mama kullanıyoruz ama bazı markaları de denemek istiyorum. Değişiklik için ne kadar süre öneriliyor sürekli değiştirmek de mantıklı gelmiyor ama en iyisini sevdiğini bulmak istiyorum. Bilgisi olan var mı acaba

1 CEVAP

1 yaşına kadar yavru kedi maması kullanılır 1 yaşından sonra Yetişkin kedi maması kullanılır dönüşümlü bazda tavuklu balıklı sığırlı kullanırsanız kedi de sıkılmaz böylece
Sevgiler