Kedide Aşırı Saldırganlık

Gulayzzz

Arkadaşlar merhaba.iki yıldır baktığım kedim öyle korkunç şekilde saldırgan bir hal aldı ki artık evde bakamıyorum. Scootish fold cinsi. Evime gelen son misafir şu an hastanelik olmuş durumda. Ve ilk kez olmuyor. Özellikle kızgınlık dönemleri çok feci. Çok uzun süredir düşündüm ve evimden uzaklaştıracağım. Lütfen duyar kasmadan, empati yaparak yorum yapın. Bu kediyi ne yapmalıyım? Ona da çok üzüldüğüm için barınağa da vermek istemiyorum. Bı fikri olan var mı?

10 CEVAP

beguss

Kısırlaştırmayı düşünmediniz mi hiç?

beguss

Kısırlaştırmayı düşünmediniz mi hiç?

Bende aynı şeyleri yaşadım acilen kısırlaştırın hormonal açıdan saldırgınlaşıyorlar benim kardeşimi kedinin elinden zor aldık çok zor dönemlerden geçtik sakinletici ilaçlar bile kulakndık ama kısırlaşmadığı içinmiş kızanlıkta zaten evdeki herkes ondan kaçıyordu ciddi şekilde saldırıp hastanelik oluyorduk bşzde şimdi durumu çok iyi ve uysal kısırlaştığından beri hiç patç bile atmıyor kucağımızdan inmiyor çok uysallaştı mutlaka kısırlaştırın o yğzden oluyor

Kedimşn cinsi british 2 yıladan beri hiç saldırmadı hatta pati bile atmıyor hiçbir şekilde çok uysallaştı mutlaka kısırlaştırın

Kediniz sanırım 2 yaşında sağlık sorunu yoksa şimdiye çoktan kısırlaştırmanız gerekiyordu

kedibabasi66

Kısır olmayan ama çok sakin ve sevecen Tekir bir kedi sahiplenmek isterseniz yardımcı olalım

beguss

Kısırlaştırmayı düşünmediniz mi hiç?

Gulayzzz

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar. Bunu düşüneceğim.

Kubra123kkk

Önce kısırlaştırın sonrasında onunla ilgilenip elinizle beslemeye çalışın umarım sakinleşir

Busepz

Kısır erkek kediler ileride kristal sorunu yaşıyor. Kısırlaştırmadan önce kot bayoun gibi takviyeler kullanıp gözlemleyin