Uzun Vade Kullanımda Kedide Sağlık Sorununa Yol Açmayacak Ömürlük Mama Markası Tavsiye Eder Misiniz?

Eyluull

Not: Bazı markalar iyi deniliyor fakat ilerleyen süreçte uzun vade kullanımda kedide sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu sebeple ömürlük kedimi mama değişimleri ile yormadan kaliteli güvenilir mama markası önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Ahudr

Doğal beslemek :) Hazır ticari mamalar arasinda bu aradiginizi bulmazsiniz hemen hemen hepsi uzun vadede farklı sağlık sorunlarına yol açacaktır bundan kaçış yok.Sonuçta hepsi yapay ve sadece sentetik vitamin takviyelerinden ibaret kağıt üzerinde çeşitlilik gösteren sonucunda ise aynı organları yorup hasta eden küçük sevimli krakerler.

bugrazh

Royal Canin, Hills

bugrazh

bütçenizi aşmazsa Virbac