Royal Canin Kedi Maması

edakaramel

kedimin dışkısı çok yumuşaktı bizde royal canine geçtik bir gün boyunca yedi ama kakasında hala bir düzelme yok ilerde düzelir mi bilgisi olan var mı

4 CEVAP

Emirrckr

Bir süre daha bekleyin,
Düzelme olmazsa ya yine mama kaynaklıdır ya da farklı bir sorun da olabilir.
Gözlemlemeye devam edin.

edakaramel

Aslında hepsi yumusak degil sonlara dogru yumusak yapiyo ama ishal gibi bi kokusu var. her iki ayda bir parazit asilarini oluyo. cok onceden parazit olmustu ilaclarla falan duzelmisti. veteriner hala yumurtalari olabilir ondan kaynakli da yumusak yapiyo olabilir dedi ama insallah parazitten kaynakli degildir ondan korktum. bide onceki mamasi da iyi degildi degistirdim insallah duzelir😻

Arda-

merhaba acana marka balıklı mamayı öneririm dışkı problemi ve varsa tüy dökme problemini ortadan tamamen kaldırır

Arda-

merhaba acana marka balıklı mamayı öneririm dışkı problemi ve varsa tüy dökme problemini ortadan tamamen kaldırır