İki Farklı Kuru Mama Markası Karıştırılabilir Mi?

Furkeiii

Selamlar, 3 aylık kedim için ProPlan tavuklu yavru kedi maması kullanıyorum. Normal bir şekilde tüketiyor ancak tat değişikliği olması açısından başka bir marka mama karıştırabilir miyim? Hill’s gibi. Bir sorun olur mu? Teşekkürler

3 CEVAP

Mslna01

Karışım genellikle mama değişimi olduğunda sorun olmasın ishal kabız vs diye kullanılır tek mama seçip devam etmeniz gerekiyor

Ahudr

Icine de karistirabilirsiniz farkli öğünlerde de verebilirsiniz sorun olmaz.

Furkeiii

anlıyorum, teşekkür ederim