Cat Chow Mamasi

Ezgi271

Bu mamayi kullanan var miya da cevresinde kullanmis olan?

4 CEVAP

Mslna01

Orta segment bir mama tabi ki daha iyileri de var ama kullanılır yani

ZynpBlgn

Daha önce kullandım bir zararını görmedim şu an lavital kullanıyorum

ZynpBlgn

Daha önce kullandım bir zararını görmedim şu an lavital kullanıyorum

Gilbert1

Catchow kullanırken kedilerimden birinde idrar yolları sorunu oluştu. Lavitale geçtik ama veteriner onun da çok iyi olmadığını söyledi sanırım Felicia alacağız bir dahaki sefere. Bu mamanın idrar yolları sorununa sebep olması biraz da bünyesel bir durum sanırım çünkü kedilerimin birinde olurken diğerlerinde olmadı bu sorun ama yine de riske atmamak lazım