Kedimin Karnindaki Şişlik

edakaramel

merhaba kedimi yaklaşık 20 gün önce kısırlaştırdık yarası tamamen iyileşti ama yarasının aşağı kısmında yumru gibi bi şişkinlik var pek anlayamadım yarın veterinere götürcem ciddi bişey mi sizce baya parça gibi bi şişlik 🥺

4 CEVAP

Ahudr

Bizimkide öyleydi veteriner zamanla gececek dedi ve öyle de oldu

edakaramel

sizinki dikiş izinin hemen üstünde miydi acaba çünkü dikis olan yerde bi şişkinlik yok sadece alt taraflarda var🥺

ssedef28

fıtık olabilir mi acaba bizim veterinerimiz fıtık ihtimaline karşı operasyonu sol yan tarafından yaptı

Sukufe-Cici

Benim kediminde 1 ay sonra oldu. Enfeksiyon ve fipmis dun vefat etti. 20 gün dayandi. Gec kalmadan gosterin