Köpeğim Hapını Çiğneyip Yuttu?

smydhera

Bugün Herayı (3 aylık) öksürük şikayetiyle veterinere götürdük, röntgen çekildi. Kalbinde sorun olabilir ama henüz bunu söylemek için cok kucuk, midesinden dolayı da öksürük olabilir dedi. Hap verdi 7 gün kullanması için tok karna yutturun dedi. Ben yutturmaya çalıştım ama beceremedim cignedi oyle yuttu bir sorun olur mu :(
Bide sanki bogazinda bir şey var da çıkarmaya calsiiyor gibi öksürüyor sanki kusacak gibi

1 CEVAP

beyzatungu

Merhaba, benim köpeklerim de ağzına hap sokturmuyor. Hapı mamasının içine koyuyorum çiğneyerek yutuyor şimdiye kadar bir sorun yaşamadık.