Yavru Kedi Dışkıda Kan

Coconutbey

Yavru kedimi alalı 3 gün oluyor dışkısında kan var dün hemogram yapıldı temiz çıktı iç parazit hapı yutturuldu yarın da veterinere götürücem ama neden olabilir acaba? Yemesi içmesi iyi keyfi de yerinde. Ama ben onu almadan önce bakkal bakıyordu ve salam tavuk ne bulsa veriyordu haliyle. Ben suan sadece kuru mama veriyorum bağırsak düzeni tam oturmadığı icin olabilir mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

benim kedimde de 4aylıkken olmuştu ************ değişimden dolayı oluyor bi iki güne düzeliyor