Acil Lütfen!!!

Merloli

Bahçemizde baktığımız bir yavru kedi var ve bu gün ona birşeyler olmuş hastamı nesi var bilmiyorum ama hiç kıpırdamıyor yemekte yemiyor ne yapmam lazım bilmiyorum lütfen yardım edin. Nesi olabilir eğer böyle giderse yarın veterinere götüreceğim ama çok endişeliyim.

4 CEVAP

aysegunerr

Kaç aylık ne ile besliyorsunuz?

Burda görmeden kimse bir şey diyemez maalesef. Şundan dolayıdır desek bile durumu çok ciddi gözüküyor. Veterinere geciktirmeden götürmelisiniz.

Merloli

Ne yapmam gerekiyor lütfen cevap verin :((

dollfacepersian

Mesajınızı görmeden önce soruyu görmüştüm. Bizde veteriner olmadığımız için sağlık konularında yeterli bilgimiz olmuyor. Kedinin durumu bana hic iyi gelmedi,en iyisi vakit kaybetmeden veterinere götürmeniz olur bence

Merloli

bebek bir buçuk aylık ama arkadaşlar sorun şu ki annesi ona dokundurtmuyor bile başında bekliyor. veterineri arıyorum açmıyor offf şu an da bir yemeğyemeğe davetliyim çok berbat bir durum