Yavru Kedim Büyük Kedimin Kısır Mamasını Yedi

Coconutbey

Merhaba 2. Kediyi sahiplendim üç gündür beraberiz ve çok şükür artık alıştılar birbirlerine şimdi koşturuyorlar. İlk kedim kısır diğer kedi yavru simdi evi keşfetti keşfe çıktı ve kedimin mamasını buldu yedi engellemeye çalıştım ama gelip yedi kendi mamasını da getirdim üstelik. Bu beslenme işini nasıl yapıyorsunuz siz acaba kedilerinizde? Biri yavru çünkü yavru kedi maması veriyorum diğeri kısır.

6 CEVAP

Dann

Saatli ve ölçülü besleme yaparak çözebilirsiniz, aynı saatte ikisine de mama verirken birine ayrı yerde verin. İkiside aç olduğu için önündekinden yiyeceklerdir. Ama yine de birbirinin mamasına salça oluyorlar bi şekilde , mamadan kurtarsanız ödül mamasına atlar:) çokta bi zararı olmaz dört beş ay sonra onuda kısırlaştırınca herşey düzene girer.

Coconutbey

Tesekkurler bu arada 2. Kedim calico sizin kediniz gibi :)))

Dann

O zaman tam kolay gelsin çok başına buyruklar ;))

Coconutbey

Ay gerçekten deli etti beni ya yavru kedi maması aldım gidip kısır mamasını yiyor inatla ve aynı marka maması anlamadım nasıl çare bulcam buna

merhaba ben de kedime 8 aylıkken pro olan kısırlaştırılmış konserlere başlamıştım ama hep onu vermiyorum 1 kere onu 1 kere normal yetişkin kısırlaştırılmış in besin değeri düşük eğer vitamin kullanıyorsanız verebilirsiniz ama sürekli vermenizi tavsiye etmem 1 gün onu 1 gün normali verebilirsiniz

yanlış yazmışım konservelere*
:))