4 Kedim Var Hepsi Dişi Yuva Bulmaya Çalışıyorum Fakat Henüz Bulamadık,,

Salihoz

Bu süreçte hepsi dişi olduğu için kısırlaştırmayı düşünüyorum fakat bana yanlışmış gibi geliyor ayriyetten ömrünün kısaldığıda söyleniyor acaba söylenelwr ne kadar doğru ? Evlatlarını kısırlaştıranlar lütfen görüş belirtirseniz çok yardımcı olmuş olırsunuz tşkler...

1 CEVAP

Ecerana

Ben bu konuda nötr um şuan kısırlaştırmak benim kedime çok uzak ama ileri de belki bn de kısırlaştırabilirim bu size kalmış bişey ama yok ömrü kısalıyor yok hastalık kapıyor lafına gıcık oluyorum sen Allah'ın öyle yarattığı şeye nasıl olur da doğum yapınca hastalık kapıyor ömrü azalıyor dersin. Ama sizi de kısırlaştırsanız yeridir yani her sene o kediler doğum yapsa altından kalkamazsınız.Benim görüşürüm eğer kedileri sahiplendiremzseniz kısırlaştırabilirsiniz. Deneyimli arkadaşlar elbet yorum yapacaktır.ben sadece kendi görüşümü söylemek istedim.