Kedim Sokak Kedisiyle Kavga Etti

yusuf2645

Arkadaşlar ev kedim dışarıya çıkmak istediği için 2 güne bir tasmayla birlikte bahçeye çıkarıyorum. Diğer sokak kedisini ise her gün besliyorum. Her ikisinin de iç dış paraziti yapıldı. Sadece 1-2 pençe attılar birbirlerine ikisinde de hasar yok. Herhangi bir yara yok. Yine de diğeri sokak kedisi olduğundan endişeleniyorum tavsiyeniz var mı

2 CEVAP

kedibabasi66

Hergün beslediğiniz bir kedi olduğu için en iyi siz bilirsiniz. Ben bazen eve de alıyorum bir sorun olmuyor. Genelde 5-10 dakikadan fazla süren inatçı kavgalarda birbirine zarar verirler. Hemen ayırdığınıza göre sorun olmaz.

zey940

İç dış parazitten ziyade aşı daha önemli bence. Açık yara yoksa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.