Kedimin Tek Gözü Kısık

h3llokitty

Kedime dün iç dış parazit yaptırmıştık. Bugün tek gözü hafif kızardı ve tek gözünü fazla açamıyor sürekli kısık veya kapalı duruyor tek gözü. Acaba dış parazit ilacına patisiyle dokunup sonra patisini gözüne sürmüş olabilir mi? Eğer öyleyse ne yapmamız gerek?

1 CEVAP

kedibabasi66

Şu zehir damlayı kullanmayı bırakın. Burası bu sorularla dolmaya başladı. Kedinizin gözüne dexanetil göz damlası damlatın ön yüzeyi temizliyor.