Kum Taş Olmaması İçin Mama Önerisi

Betuoztrk

Arkadaşlar kedimde kum varmış Sonda yapılıyo bu süreçte mama değiştirmemiz lazımmış Ben normalde felicia kısırlaştırılmış mama kullanıyorum 3 kedim var ama şimdi uygun fiyatlı üriner mama ne kullanabilirim Veteriner sadece veterinerlerden alınabilir dedi İnternt üzerinden alan kullanan memnun kaldığınız f p ürünü mama öneriniz var mıdır

17 CEVAP

Busepz

Ürinary değil klinik maması yemesi gerekiyor. Evet hekimler genelde anlaştığı markaları satar ama kristal sorunu yaşayan kediler için en kaliteli klinik mama markaları
Virbac
Hills
Unıque

Betuoztrk

Kum oluşması bir nedene bağlı olmayabiliyormuş temiz su mama vs hepsini düzgün versek bile vücutu üretebiliyormuş Paylaşımlarınız için teşekkür ederim