Nd Kısır Mama Ve Tuvalet Artışı

ilaydacakir

Bir ay önce falan kedimi kısırlaştırdım. 1 yaşına da yeni girdi. Nd kitten mamadan Nd somonlu kısır mamaya geçiş yaptık o zamandan beri normalden fazla kaka yapıyor yani normal midir şaşırıyorum bi südedir çünkü 😅

4 CEVAP

Yıllardır Nd kullanıyorum lakin benim ki normal gibi geliyor. Sizin ufaklık fazla yemiş olabilir ya da sindirim ile ilgili bir problemi olabilir.

songuladali81

Bizde bugün 8 ay 8 günlüküz bugün. 9 şubatta kısırlaştırdık. Royal Canin kullanıyorduk onunla devam ediyoruz. Bizde de kaka artışı var.

zey940

Nd tavukluda da aynısını yaşamıştım. Tahıldan olabilir ya da önceki mamanız sindirilebilir protein açısından daha kalitelidir. Çok dışkılamada yediği mamanın büyük oranını vücuttan attığı için vücuduna daha az besin kalıyor. Bu da eksi bir şey tabi ki ama çok da takılmadım ben. Nd ocean morina balıklı'ya geçmiştim baya azalmıştı sonra Mera kısır mamaya geçtim yine arttı. Markaları yazıyorum ki ben deneye yanıla öğrendim buna takılan insanların aklında bulunsun.

ilaydacakir

. . .