Bu Mamalardan Hangisi Daha İyi ?

Gilbert1

Kısır kedim için mama arayışındayım. Sizce bunlardan hangisi daha iyi Felicia mı?, Brit Care mi? yoksa Pronature mi? Ya da uygun fiyatlı başka mama önerisi olan var mı? Kullananlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim

15 CEVAP

Gilbert1

Gönül ister ki Proplan veya ND alabileyim ama maalesef daha düşük bütçeli mamalardan alabiliyorum ne yazık ki. Önerileriniz için teşekkür ederim

Cennet29

Brit içeriği gayet güzel. Hemde o içeriğe göre fiyatı çok makul. Ama bazı kedilerde ishale neden oluyo. Siz eski mamayla çok yavaş geçiş yaparsınız. Geçiş süresini 15 güne yayın

songuladali81

Felix market maması. Önermem.

Tolga_yay26

Çok koku yapar ama brit care bu saydıkların içinde premium seviyede olarak hills öneririm fiyatıda uygun yada royal canın ırklara özel mamaları var kediniz cinsse onlara bakabilirsin

pro plan ve nd öneririm eğer daha düşük bütçeli düşünürseniz felix olabilir somonluyu kedim sevmişti

Bu 3 ü arasından alacaksanız da illa içeriğe bakın mesela royal canin de bayağı ünlü bir marka ama önermem royal canin de %10 bile et oranı yok pro planda %20-25 en iyisi nd onda %40 falan mesela %20 nin altindakileri tavsiye etmem

Gilbert1

Felix marketlerde satılan Felix değil mi?

Mslna01

Felix gayet güzel

Mslna01

Felicia en güzeli içlerinden

Cennet29

Market mamaları almamaya özen gösterin. Kaliteleri çok düşük. Felix, whiskas, friskies en sağlıksız mamalardan.

Sanabelle
Anatolian
Optimeal
Hills deneyebilirsiniz dönüşümlü olarak

Gilbert1

Kedilerimden biri mama değişimlerinde kademeli olarak geçsem bile hemen ishal oluyor bazen mama değiştirmesek bile ishal olabiliyor hassas biraz o yüzden Britcare tercih etmesem daha iyi olacak galiba Felicia alacağım galiba

Cennet29

Veterinerden probiyotik toz alıp kullanabilirsiniz geçiş sürecini kolaylaştırır ishali önler

Gilbert1

Teşekkür ederim özellikle önerdiğiniz bir marka var mı probiyotik için

evet marketlerdeki felix migrosta vardı