Acil! Ölüyor!!!

Merloli

arkadaşlar! belki önceki sorumu gören olmuştur görmediyseniz de evimin bahçesinde yaşayan kedi ölüyor!! hiç hareket etmiyor, sese tepki vermiyor... ara ara çok az da olsa kuyruğunu oynatıyor.. onu veteriner götürmek istiyorum ama annesi başında, başında olmasa da az ötesinde hep bekliyor. onu nasıl alabilirim? bir fikri olan yok mu??? ve anne kedi saldırır diyorlar bu ne kadar doğru?

1 CEVAP

mhmttnc

onun dikkatini dağıt parlak renkli giyin ve kedi kavgası sesi aç bahçe dışından sonra kediyi al eve götür taksi çağır o sırada ilk yardım yap