Acil! Ölüyor!!!

Merloli

arkadaşlar! belki önceki sorumu gören olmuştur görmediyseniz de evimin bahçesinde yaşayan kedi ölüyor!! hiç hareket etmiyor, sese tepki vermiyor... ara ara çok az da olsa kuyruğunu oynatıyor.. onu veteriner götürmek istiyorum ama annesi başında, başında olmasa da az ötesinde hep bekliyor. onu nasıl alabilirim? bir fikri olan yok mu??? ve anne kedi saldırır diyorlar bu ne kadar doğru?

13 CEVAP

Elifinkedileri

Anneyi bir şekilde kovalayıp çok sarsmadan alın bir an önce yavruyu eğer sorun ciddiyse her saniye onun için vakit kaybı. Bir kaç kişi olduğunuz sürece anne zaten korkup gelmez. Siz yavruyu alın açık bir veteriner için İnternette bilgi vardır yada fakülte veterinerliği yakınsa götürmek sorun olmazsa direk gidin acil bölümleri oluyor keşke yakın olsak da bizde size yardım edebilsek inşallah bir çözüm bulursunuz göz göre göre ölmez can

Merloli

Az önce veterinerden geldik şuan bebiş uyuyor iki tane serum yedi yavrucak ve bir iğne ama şuan durumu daha iyi.

Gul36

Evet, saldırır ama sizi öldürmez sonuçta. Yardımcı olabilecek birileri yok mu yanınızda? Birisi anne kediyle ilgilenirken siz de yavruyu alsanız? Ya da belediye veterinerlik işlerini veya bulunduğunuz yerde ne varsa hemen orayı arasanız?

dollfacepersian

@Gul36 aklımdan geçeni yazmış. Bence de biri anne ile ilgilenirken başka biri yavruyu alabilir.
Veteriner telefonu açmıyorsa civardaki özel klinikleri tek tek arayın lütfen illa ki biri açacaktır. Burada bir canın hayatı söz konusu vicdan sahibi bir veteriner saati dert etmeden gelir bence. İnşallah kurtarabilirsiniz yavruyu:(

Merloli

İlgilenen ve cevap veren herkese çok teşekkürler :)

Gul36

Bursa'nın neresindesiniz tam olarak? Yıldırım Veteriner Kliniği acil klinik diye biliyorum ben. Otosansit'in içinde. Ali bey de iyi bir doktordur. Yardım edeceğini düşünüyorum. (0224) 341 88 08 ve 0541 762 83 28 telefon numarası.

Gul36

Nesi varmış? Gelişmelerden bizi de haberdar edin. Daha iyi olmasına sevindim. :)

Melisaruk

Yaa çok çok üzüldüm. Ben de böyle bir bebek bulmuştum. Bütün gece soğuk havada, ıslan çimlerin üzerinde yatmış, annesini yanına almamış. Sabah balkondan bakınca hareket etmediğini gördüm. Aldım vet.e götürdüm ama 1 buçuk saat sonra öldüğünü haber etmişlerdi. Günlerce ağladım onu kurtaramadığım için..Şu anda çok üzgünüm :(

Dmldsl123

Anne kediyi kedi taşıma kabına kapatıp yavruyu alıp götürebilirsiniz

Merloli

ablamla aynı şeyi düşündük oyalama ve alma konusunu. veteriner açmıyor telefonu ulaşamıyorum:(

Merloli

Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce kızım melek oldu :(( çok üzgünüm ,yedi saat boyunca veterinerde durduk iyileşeceğinden okadar emindimki...maalesef tekrardan yardımcı olan herkese teşekkürler..

Merloli

iniyoruz bahçeye bakalım

Merloli

Bu arada zehirlenmişti ,minik bedeni dayanamadı...